Ataşehir Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama uygulamaları, böceklere ve böceklerin zararlı etkilerine karşı yapılan işlemler ve alınan önlemlerdir. Bu uygulamalar mutlaka alanında uzmanlığı olan kişiler ve kurumlar tarafından yapılmalıdır. Çünkü hatalı yapılan bir ilaçlama, sağlığınız üzerinde çok büyük tehlikelere sebep olabilir.

Bizim Farkımız Kurumsal Bir Firma Olmamız

Ataşehir böcek ilaçlama servisimiz, bakanlıklardan alınması gereken tüm sertifika ve belgelere sahip olmakla birlikte, kullandığımız ilaçlarımız ziraat mühendislerimiz tarafından hazırlanmaktadır ve sık sık kontrol edilmektedir. İlaçlama işlemleri ise tecrübeli ekibimiz tarafından uygulanmaktadır.

İlaçlama Yöntemlerimiz

Tüm mekanlarda kusursuz bir şekilde uygulayabileceğimiz yöntemlerimiz;

  • Kokulu İlaçlama Yöntemi,
  • Sıvı İlaçlama Uygulaması,
  • Kokusuz İlaçlama Yöntemi,
  • Fare İstasyonları,
  • Jel İlaçlama.

Firmamız bu yöntem ve tekniklerle en az 50’den fazla haşereye karşı en etkin sonuçları sağlamaktadır. Sizler de şikayet ettiğiniz her haşere türü için bizleri arayabilir, size en uygun fiyatlarımızla sunduğumuz kaliteli hizmetlerimize sahip olabilirsiniz. Çağrı merkezlerimiz sizler için haftanın tüm günü, tüm saati açıktır.

Bir önceki yazımız olan Zeytinburnu Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>