Beylikdüzünde Böcek İlaçlama Hizmetleri

Beylikdüzü ili Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayan güzergahta ve Marmara Denizi’nin kıyısında yer alan bir ilimizdir.İstanbul Marmara Bölgesi’nin doğusunda bulunan bir şehirdir. Bu ilimizin merkez ilçesi İzmit’tir buraya bağlı diğer ilçelerimiz ise; Gebze, Gölcük, Karamürsel, Kandıra, Körfez ve Derince den oluşan toplamda 7 adet ilçeye sahiptir.Beylikdüzü ilinin yüzölçümü 3.505 km2 dir. Kocaeli İlimizin nüfusu 1 milyona yakın olup Büyükşehir statüsündedir. Kocaeli ili tam bir sanayi ve endüstri kentidir. Bu ilimizde bulunan Önemli sanayi işletmeleri arasında Tüpraş, Seka, İgsaş, Pirelli, Ford, Hyundai, Lever, Bayer, Polisan, Pakmaya, Aygaz, Milangaz,Goodyear, Metalbox, ÇBS, Petrol Ofisi, Kordsa, Sakosa, Beksa, Brissa, Ibimsa, Enerjisa, Çelikkord, Nuh Çimento, Federal Moğol İzmit Motor Piston, Koruma Tarım A.Ş, Marshall, Mannesman Boru, Dupont Boya Sanayi gibi kuruluşlar Kocaeli’nde bulunan bazı önemli kuruluşlardır. Ayrıca Kocaeli yurtta ve dünyada en çok pişmaniyesi ile tanınmaktadır. Kocaeli ve buraya bağlı tüm ilçe ve köylerde yaşayan halkımızın sağlık ve refah içinde olması için bizde ilaçlama şirketi olarak yıllardır Kocaeli’nde faaliyet göstermekteyiz. Kocaeli halkını tüm zararlı haşerelerden kurtarıp huzur içinde yaşamasına olanak sunmaktayız. Tüm böcek, haşere, kemirgen ve zararlılara karşı ilaçlamalarımız vardır.

Beylikdüzü ilçesinde ilaçlama hizmeti verdiğimiz zararlılar; kırkayak , pire , böcek , kene , tahtakurusu , fare , yabanarısı , salyangoz , sivri sinek , güve , akrep , çıyan , yılan , tatarcık , kara sinek , hamamböceği , tahta kurusu , karınca , bit , örümcek , deri böceği , Haşerelerine 7 gün 24 saat kesintisiz ilaçlama yapmaktayız.

Beylikdüzü’de ilaçlama alanları :tatil köyü , pansiyon ilaçlama, otel ilaçlama, yazlık ilaçlama gibi aklınıza gelen her türlü yaşama alanının ilaçlamasını ilaçlama şirketi olarak ekonomik ve garantili bir şekilde yapmaktayız.

Bir önceki yazımız olan Mantar Bariyer Güvenliği Nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>