Burun estetiği ameliyatında kemikleri kırıyor musunuz?

burun_estetigi2Burun estetik ameliyatı sırasında kemikleri kırmıyoruz. Eğer buruna şekil vermek ya da bazı düzensiz kısımlarını almak istersek kesme işlemini yapıyoruz. Burun estetiği ameliyatında ince keskiler kullanılır, bezen de düzensiz kemikler törpülenir.

Burun estetik ameliyatını yapacak olan doktorunuz bir estetik cerrahi ya da kulak burun boğaz uzmanı olabilir. Bu ameliyatın estetik pastik cerrahi tarafından yapılması taraftarıyız. Fakat burun estetiği ameliyatını çok iyi yapan kulak burun boğaz uzmanları olduğu da bilinmektedir. İnsan burnu çok hassas bir organdır, içini yaparken şu kemiğide alalım bu fazlalık denebilecek bir ameliyat olmadığını da sakın unutmayalım. Burun estetik ameliyatı sırasında yapılan bu rütüşları veya fazlalık olarak görülüp alınan kemikleri düzeltmek çok çok zor bazen de imkansız oluyor.Burun estetiği ameliyatı olmadan önce detayları kemal ekberoğlu konuşmakta fayda vardır.

Bir önceki yazımız olan BUZDOLABINDAKİ PİS KOKULAR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>