Casus Telefon Yetenekleri

slide4

Casus telefon sınırsız yeteneklere sahiptirler, öyle ki bazen akla hayale gelmeyecek işlevler görebilirler. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

GPS Trackers – GPS izleme haritalar üzerinde görüntülenebilir koordinatlarını sunar. Farklı sistemler gerçek zamanlı veya tarihsel konumu ve ne sıklıkta yer boynuzsuz ve ne sıklıkta güncelleştirme gönderilir izlemek olmadığına ilişkin farklı yetenekleri var. Sık GPS kullanımı bir akıllı telefon pili tüketmek olacaktır.

Intercepting SMS – Gelen ve giden SMS metin mesajları genellikle yakalanır. Bazı casus telefon yazılımı programları bile sildim sonra SMS metin mesajları yakalayacaktır. Modern cep telefonlarında kullanılan SMS, Kısa Mesaj Servisi açılımı başlangıçta Mobile Communications metinleri aktarırken bir yöntem olarak 1985 yılında protokolleri (GSM) serisi için Küresel Sistem parçası olarak dahil edilmiştir.

Gönderilen ve smartphone arama geçmişi kayıtlarını aldı – Tarih Günlükleri diyoruz. Bazı casus telefon yazılımı uygulamaları da iletişim bilgilerini kaydedecektir.

Birçok kişi geçerli makul motivasyonları geniş bir yelpazede izleme, hem de biraz daha az olduğunu kabul edilebilir bazı cep telefonu casus telefon yazılımı programları ilginizi çekebilir.

Bir Hile Lover Catch: Muhtemelen insanlar cep telefonu casus telefon yazılım programları satın almak gerekiyor en yaygın nedeni, bir dolandırıcı yakalamak.

Bir önceki yazımız olan Beyoğlu Belediyesi Böcek İlaçlama Hizmeti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>