GSM Takip Yazılımı Çocuklarınızın Takip Programı

Çocuklarınızın genç yaşta hata yapmasını engellemek kötü arkadaşlıklardan korunmak için yapabilceğiniz en güzel yöntemlerden biride telefon dinleme programlarıdır.Bu programlar ile çocuklarınız nerde olursa olsun anlık olarak takip edebiliyor nerde olduğunu Google harita üzerinde görebiliyorsunuz.Telefon dinleme programlarının 2014 versiyonu ile hedef telefonda çekilmiş olan tüm resim ve videoları görebilirsiniz.Bu programlarını kullanımı ve test etmesini Maxi yazılım ofislerinden deneyebilirsiniz.

Telefonun Çevresini Dinleyebilir

Bu özellik ile casus yazılım yüklü olduğu telefon nerde olursa olsun gizli olarak hoparlör özelliği akfit edilerek bulunduğu tüm bölgedeki sesleri uzaktan size yansıtacaktır.Ortam dinleme özelliği şöle çalışır;Yazılım yüklü olduğu telefonu uzaktan kontrol ettiğiniz telefon ile özel bir kısa kod ile aramınız gerekiyor bu aramdan sonra hedef telefonda hiç bir çalma,titreme olmadan otomaik olarak hapörler özelliği aktif olur ve ortamdaki sesleri duymaya başarsınız.

Telefon Defterine Erişim

Hedef telefonda bulunan rehberdeki telefon numaralarını görebilirsiniz.Bu görme işlemi isterseniz sizlere kısa mesaj ilede iletilmektedir.

GPS Takibi

Casus yazılım yüklü olduğu telefon sürekli olarak GPS sistemi gizli olarak açık kalır ve anlık olarak yerini daha önce tanımlı olduğu telefona iletmektedir.

SMS Kayıtları

Gelen ve giden bütün mesajlarının içeriklerini okuyabilirsiniz. Gizli bilgiler genelde SMS yoluyla yollanır. Bu mesajlar anında silinse bile sizin web bazlı Kontrol Panelinize hepsi yollanır ve kayıtları tutulur. Yine de öğrenirsiniz.

Arama Kayıtları

Gelen ve giden bütün aramalar tarih ve saatleriyle birlikte kaydedilecek.

E-mail Kayıtları

Telefona gelen ya da telefondan gönderilen bütün e-maillerin tam metinlerine sahip olacaksınız.

Telefon dinleme cihazları her model telefon için  farklı bir yazılım sürümü uygulanmalıdır.Bu yazılımlar mesaj yolu,bluetooth yada farklı bir yöntem ile yüklenez.Sadece profesyonel bir bilgisayardan kurulumu yapılması gereklidir.

Bir önceki yazımız olan Şirketler İçin Arama Motoru Marketingi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>