Medyumlar Ayırma Büyüsünü Nasıl Yapıyor

Her insan hayatı boyunca mutlaka bir takım arzu ve isteklere sahip olarak çeşitli yollara başvurma sureti ile amaçlarını gerçekleştirmek anlamında yöntemler denerken, tarihin en etkili ve en keskin çözümleri ise büyüler tarafından sağlanmaktadır. Medyumların özel alanlar ve büyüler konusunda kendilerini gösterdikleri bu dönemde ve geçmiş zaman zarflarında öncelikli olarak belirlenen temel bazı büyüler dikkat çekerken, kötü ya da iyi niyetli olsun fark etmeksizin çeşitli büyülerin dikkatle uygulandığı da görülmektedir. Bu anlamda ayırma büyüsü ilk akla gelen büyülerdendir. Çünkü ayırma büyüsü yüzyıllar boyunca uygulanmıştır ve bu noktada ise dileyen herkesin imdadına yetişmiştir. Etle tırnak gibi olan insanları, birbirine çok sadık ilişki partnerlerini ya da çok yakın dostlukları bile ayırmaya gücü yeten bu kusursuz büyü ise aynı kusursuzluk ile sürdürülmektedir.

Diğer taraftan bağlama büyüsü de tüm dikkatleri üzerine çekerken, dileyen her insan hedef kişilerini belirledikten sonra medyumlara gidebilir ve buradan destek görerek soğutma büyüsü uygulatabilir. Medyum yorumları arasında rastlanan bu tarz istekler de son derece dikkatle ve titizlikle uygulanır. Kişilerin birbirlerinden soğuması ve bu kişilerin yine birbirlerinden ayrı düşmesi noktasında soğutma büyüsü olsun, ayrılık ya da ayırma büyüsü olsun önemli görevler üstlenirler. Bu nedenle de şimdi siz de kendinizi en iyi şekilde hissetmek için amaçladığınız bu tarz büyüleri medyumlarınıza uygulatabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bakırköy böcek ilaçlama servisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>