Yüzdeki Kırışıklıkların Giderilmesi İçin Prp Tedavisi

Prp Ankara’da genellikle bayanların tercih ettiği bir tedavidir. Bu tedavi yüze uygulanan bir tedavidir. Bu tedavinin amacı yüzde yaşlanmaya bağlı olarak oluşan kırışıkların ve çatlakların azaltılması ve giderilmesidir. Yüzde oluşan bu derin kırışıkların giderilmesi Prp tedavisi ile gerçekleşmektedir. Ancak bu tedavinin uzman kişiler tarafından uygulanması gerektiğini aklınızdan çıkarmayın.

Dövme silme çok basit bir işlem gibi gözükse de gençken yaptırdığımız ya da artık beğenmediğimiz dövmelerin silinmesi yoğun dikkat isteyen bir işlemdir ve bu tür işlemlerin uzmanlar tarafından yapılması oldukça önemlidir. En ufak bir hatada cildiniz ile ilgili büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Diğer yandan özellikle bayanların sıkıntılarından biri de kollarda ve bacaklarda oluşan sellülitlerdir. Bu sellülitlerin tedavisi de oldukça kolaydır. Mezoterapi Ankara’da uygulanılan tedavilerden biridir. Genellikle sellülitlerin ve sarkmaların bu tedavi yöntemi ile tedavi edildiğini görmekteyiz.

Lazer epilasyon Ankara ile istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz. Her bölge için farklı seans sayıları olduğunu unutmayın diğer yandan bu uygulamaların hepsinin uzmanlar tarafından yapılması gerektiğini aklınızdan çıkarmayın.

Erkekler İçin Köklü Çözüm Lazer Epilasyonu İle İstenmeyen Kıllardan Kurtulma?

Lazer epilasyon erkekler amaçlı şüphesiz çok yararlı olabilmektedir .İstenmeyen sırt kılları ,  kalın ve/veya yüklü göğüs ve sırt kılları huzursuzluk veren ve utandırıcı olabilmektedir.Her geçtiğimiz gün daha çok adam bu problemin farkına varmakta ve bunun için uzunca vadeli ,  gösterişli analiz eder aramaktadır .Tabiki pekçok çözüm mevcuttur fakat bunların tümü kolay değildir .  Yolmak ya da ağdayla almak kolay olmamakla birlikte genellikle enfeksiyon ya da kabul görmeyen yerlerde tüy meydana gelmesi ile sonuçlanmaktadır .Traşlama kılların fırça benzeri meydana gelmesine ve daha hızlı uzamasına ne sebeple olabilir .lazer epilasyonun daha emniyetli ,  temel ve uzunca vadeli tesirleri durumda olan bir iyileştirme meydana geldiği farkedildiğinden giderek daha fenomen olmaktadır.Traş olmayı sevmeyen erkekler lazerin surat sahasındaki yararlarından da yararlanmaktadırlar.Her gün traş olma zorunluluğunu ortadan kaldırmasına ayrıyeten lazer rehabilitasyonu tahrişi ve folikülit oluşumunu da azaltmaktadır .Bizler 6 haftalık aralıklarla 6 – 8 oturum iyileştirme öneriyoruz.Iyileştirme planınıza sadık kalırsanız oldukça başarılı neticeler elde edeceksiniz .Ancak ,  %80’lik bir başarı talep eden erkekler vücutlarındaki fazla yüksek testesteron oranından ötürü en az 12 – 15 seansa gereksinim duyabilirler .  Lütfen hayatınızdaki mühim erkekleri Estepoint Lazer Kliniği’nden haberdar edin .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>